Ücretsiz Projelendirme

Tarafımıza göndermiş olduğunuz projelerinize uygun CAD ortamında hazırlanan iskele yerleşim planları ile kiralık iskele ihtiyaçlarınız hızlı, güvenilir, projeye uygun ve ekonomik şekilde belirlenir ve teklifiniz tarafınıza hızlıca gönderilir.

İskele kurulacak bina projelerinin AutoCAD ortamında temin edilmesi ile yapılacak imalata göre, cephe iskelesi veya hacim iskelesi olarak iskele plan ve görünüşlerinin hazırlayarak, iskele sistemlerine ait genel bilgilendirme belgelerini de içeren iskele projesini siz değerli müşterilerimize iletiyoruz.

Özel sistem çözümleri, özel üretim imalat çizimleri müşterilerimize ücretsiz olarak sunduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır. Ürün gamı içerisinde yer alan çok çeşitli iskele yan malzemeleri ile teknik ekibimiz en ekonomik ve uygulama ile tam örtüşen çözümleri üreterek ihtiyaçlarınızın tam olarak karşılanmasını hedeflemektedir.

İskele taleplerinizin proje çözümleri ile ilgili ihtiyaçlarınızda; projenizi [email protected] adresine göndermeniz yeterlidir.